Witamy na stronach Spółdzielni Mieszkaniowej "Osiedle Wilanów”"

Jest nam bardzo miło powitać Państwa na stronie internetowej Spółdzielni Osiedle Wilanów. Gorąco zachęcamy do częstych odwiedzin nowych i „starych” bywalców.

Mamy nadzieję, że pozwoli ona Państwu przyjrzeć się bliżej temu, co aktualnie robimy, z czego jesteśmy dumni i jakie mamy plany na przyszłość.

Wierzymy również, że informacje tu zamieszczone zachęcą Państwa do aktywnego uczestniczenia w życiu Spółdzielni i zachęcamy do zgłaszania wszelkich spostrzeżeń i uwag, które pozwolą nam udoskonalić metody zarządzania i podnieść komfort mieszkania na osiedlu.

Na stronie znajdą Państwo ogólne informacje i ogłoszenia dla wszystkich zainteresowanych oraz dokumenty wewnętrzne Spółdzielni, które są udostępniane uprawnionym osobom po zalogowaniu.

Login i hasło można otrzymać wysyłając zgłoszenie mailowe na adres: sekretariat@smoswilanow.pl

Życzymy miłej lektury!

Zarząd i Zespół Pracowników

SM „Osiedla Wilanów”

Przetargi

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Osiedle Wilanów" informuje, że zakończony został konkurs ofert na wybór wykonawcy na wymianę oświetlenia w częściach wspólnych budynku przy ul. Sobieskiego 10.

Do realizacji prac wybrano firmę BMB Budownictwo - Marcin Bartkiewicz z siedzibą Ostrów Mazowiecka, ul. Małkińska 107.

 

SM „Osiedle Wilanów” ul. Niemirowska 1 m 4 , 02-921 Warszawa ogłasza konkurs ofert na wykonanie okresowej rocznej kontroli stanu technicznego budynków mieszkalnych i pawilonów.

Zakres kontroli zgodny z Prawem Budowlanym (Dz. U. z 2017 poz. 1332,1529 z 2018 poz.12,317,352 z p. zm.) Art.62 ust 1 pkt 1,  oraz  §4-§6 rozporządzenia Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 16 sierpnia 1999 roku w sprawie warunków technicznych użytkowania budynków mieszkalnych (Dz.U. nr 74, poz. 836 ze zm.)  ma obejmować kontrolę wykonania zaleceń z poprzedniej kontroli, kontrola stanu technicznego elementów budynku i instalacji narażonych na szkodliwe wpływy atmosferyczne i niszczące działania czynników występujących podczas użytkowania obiektu, kontrola stanu technicznego instalacji i urządzeń służących ochronie środowiska, kontrola stanu technicznego przewodów kominowych (dymowych, spalinowych, i wentylacyjnych) kontrola stanu technicznego instalacji gazowych

Składanie ofert do dnia 12.06.2023r.   do godz. 11:30 w sekretariacie SM „Osiedle Wilanów” ul. Niemirowska 1 lok. 4.

Otwarcie ofert w dniu 12.06.2023r. o godz. 12:00 na Sali konferencyjnej SM „Osiedle Wilanów” ul. Niemirowska 1 lok. 4.

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Osiedle Wilanów” informuje, że zostało zakończone postępowanie przetargowe na: wymianę wodomierzy ciepłej i zimnej wody wraz z nakładkami radiowymi w mieszkaniach 17 budynków wielorodzinnych oraz w 1 pawilonie handlowo-usługowym, znajdujących się w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej „Osiedle Wilanów”.

Do realizacji prac wybrano firmę „PIAS-KAN” Sp. z o.o.

Prace zaplanowano od czerwca do października 2023 r. (z przerwą na okres wakacyjny)

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Osiedle Wilanów” w Warszawie, ul. Niemirowska 1/4, ogłasza przetarg nieograniczony na remont loggii z wymianą balustrad w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych znajdujących się w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej „Osiedle Wilanów” w Warszawie zlokalizowanych przy:

Zadanie nr 1 – ul. Goplańskiej 29 – 43 szt.,

Zadanie nr 2 – ul. Królowej Marysieńki 33 – 52 szt.,

Zadanie nr 3 – ul. Królowej Marysieńki 31 – 58 szt.,  

Materiały przetargowe są dostępne (bezpłatnie) drogą elektroniczną po zgłoszeniu udziału w przetargu na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Informacji o przetargu udziela Dział Techniczny pod nr tel. 22 842 11 87.

Składanie ofert do dnia 31.05.2023r. do godz. 11.30 w sekretariacie Spółdzielni.

Otwarcie ofert nastąpi w dniu 31.05. 2023r. o godz. 12.00 w biurze Spółdzielni.

Spółdzielnia zastrzega sobie prawo unieważnienia przetargu bez podania przyczyn.

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Osiedle Wilanów” zgodnie z „Regulaminem Udzielania zamówień na wykonywanie robót, świadczenie usług, oraz zakup towarów w SM „Osiedle Wilanów” informuje o zakończeniu postępowania przetargowego w trybie przetargu nieograniczonego na konserwację instalacji budynkowych z zakresu branży elektrycznej, ogólnobudowlanej i sanitarnej.

Przetarg został unieważniony ze względów formalnych.

SM Osiedle Wilanów

Dane kontaktowe

ul. Niemirowska 1 lok. 4
02-921 Warszawa
NIP: 525-000-63-25
Tel/fax 22 8426471
e-mail: sekretariat@smoswilanow.pl