Witamy na stronach Spółdzielni Mieszkaniowej "Osiedle Wilanów”"

Jest nam bardzo miło powitać Państwa na stronie internetowej Spółdzielni Osiedle Wilanów. Gorąco zachęcamy do częstych odwiedzin nowych i „starych” bywalców.

Mamy nadzieję, że pozwoli ona Państwu przyjrzeć się bliżej temu, co aktualnie robimy, z czego jesteśmy dumni i jakie mamy plany na przyszłość.

Wierzymy również, że informacje tu zamieszczone zachęcą Państwa do aktywnego uczestniczenia w życiu Spółdzielni i zachęcamy do zgłaszania wszelkich spostrzeżeń i uwag, które pozwolą nam udoskonalić metody zarządzania i podnieść komfort mieszkania na osiedlu.

Na stronie znajdą Państwo ogólne informacje i ogłoszenia dla wszystkich zainteresowanych oraz dokumenty wewnętrzne Spółdzielni, które są udostępniane uprawnionym osobom po zalogowaniu.

Login i hasło można otrzymać wysyłając zgłoszenie mailowe na adres: sekretariat@smoswilanow.pl

Życzymy miłej lektury!

Zarząd i Zespół Pracowników

SM „Osiedla Wilanów”

Szanowni Mieszkańcy,

Serdecznie dziękujemy Państwu za bardzo aktywny i liczny udział w ogólnopolskiej akcji złożenia  petycji z żądaniem dopłat do centralnego ogrzewania dla mieszkańców  Spółdzielni Mieszkaniowych, wspólnot i TBS-ów, koordynowanej przez Instytut Gospodarki Nieruchomościami (IGN).

Pragniemy poinformować, że pod petycją podpisało się, aż 563 Mieszkańców Spółdzielni.

Dziękujemy również przedstawicielom Komitetów Domowych Mieszkańców, którzy z dużym zaangażowaniem współdziałali z Mieszkańcami i Zarządem Spółdzielni w tej akcji.

Jeszcze raz, serdecznie dziękujemy.

Zarząd SM „Osiedle Wilanów”

SM Osiedle Wilanów

Dane kontaktowe

ul. Niemirowska 1 lok. 4
02-921 Warszawa
NIP: 525-000-63-25
Tel/fax 22 8426471
e-mail: sekretariat@smoswilanow.pl